Pomůcky pro slabozraké

Oční optika Zdeněk Trnka se snaží uspokojit potřeby také slabozrakých lidí a klientů se zbytkem zraku, kteří potřebují speciální pomůcky pro zlepšení vidění. Proto velmi úzce spolupracujeme se střediskem pro nevidomé a slabozraké v Plzni - firmou TYFLOSERVIS o.p.s.

Pomůcky pro slabozraké hrají důležitou roli v procesu jejich rehabilitace a začlenění do společnosti. V nabídce je celá řada optických pomůcek pro slabozraké. S výběrem pomůcek pro slabozraké Vám pomohou nejlépe v krajských střediscích společnosti Tyfloservis, o.p.s. Zde Vám pomůcky ochotně předvedou a poradí, jak je získat. Firma Tyfloservis o.p.s. působí po celé České republice prostřednictvím sítě krajských středisek. Tyfloservis o.p.s. umožňuje každému zrakově postiženému staršímu 15 let vyzkoušet vhodné pomůcky pro zlepšení zrakové ostrosti a orientace při každodenních činnostech. Ve chvíli, kdy již nestačí běžné dioptrické brýle, přijdou na řadu právě pomůcky pro slabozraké.

Návštěvu v Tyfloservisu je nutné předem telefonicky domluvit na některé z krajských poboček. Návštěvní hodiny jsou každý ČT od 13 do 18 hod.

 

Kontakt na pobočku Plzeň:

Tomanova 2645/5
301 00 Plzeň
tel./fax: (+420) 377 423 596
e-mail: plzen@tyfloservis.cz
Vedoucí střediska: Hana Cmarová, DiS

 

Kontakt na pobočku Praha:

Krakovská 1695/21
110 00 Praha
tel.: (+420) 221 462 362
fax. (+420) 221 462 361
e-mail: praha@tyfloservis.cz
Kontaktní osoby: Olga Buriánková

 

Po vybrání vhodné korekční pomůcky (lupy,speciálních skel...) v Tyfloservisu navštívíte jednu z našich poboček, kde Vám ji následně objednáme.