Náš sortiment

Náš sortiment

Když se řekne oční optika, asi každému se vybaví výběr brýlí. Je jedno, jestli jsou to dioptrické obruby nebo sluneční brýle, dioptrické brýle na dálku nebo na blízko, sportovní nebo ochranné brýle. Sortimentem oční optiky však nejsou jen ony zmiňované brýle. Kromě dioptrických obrub je zde široký sortiment čoček, které si do nich můžete nechat zabrousit. Ty mají mnoho variant a úprav. Od obyčejných skleněných čoček až po čočky multifokální. Stejně tak je to i se sortimentem slunečních brýlí. I zde je mnoho typů. Vybírat můžete podle tvaru rámečku, ale také podle kategorie filtru nebo typu slunečních čoček. Variant a typů brýlí je opravdu nepřeberné množství. Záleží na Vašem vkusu, potřebách a rozhodnutí. My Vás můžeme jejich výběrem provést, poradit s čím bude potřeba a brýle zhotovit nebo upravit. Také Vám nabídneme pouzdra na brýle, šňůrky, čistící utěrky, spreje proti zamlžování nebo i celé čistící sady a podobně. S těmito doplňky můžete výrazně prodloužit životnost Vašich nových brýlí.

Nechcete brýle ale kontaktní čočky?

Pak jste tu správně. I kontaktní čočky jsou sortimentem výhradně oční optiky. Jejich výběrem Vás ochotně provedeme. Vybereme s Vámi ty nejvhodnější kontaktní čočky pro Váše oči a naučíme Vás je aplikovat. Ke kontaktním čočkám neodmyslitelně patří také roztoky, pinzety a ochranná pouzdra. To je další část našeho sortimentu, bez které se při nošení kontaktních čoček neobejdete. Péče o kontaktní čočky je při jejich nošení velmi důležitá. Předejdete tím vážnějším zdravotním komplikacím.

Další sortiment

Kromě brýlí, kontaktních čoček a doplňků máme v nabídce také dalekohledy, objektivy, lupy a pomůcky pro slabozraké. I zde je velký výběr a obecně platí, že pokud máte speciální požadavky, neváhejte využít náš kontaktní formulář a domluvte si konzultaci s optikem. V současnsti Vám nabízíme celou škálu dalekohledů, objektivů a dalších přístrojů od osvědčených výrobců. Jedním z našich hlavních partnerů je společnost ZEISS.

Náš sortiment

Jaká je tedy naše nabídka?

  • Brýle - dioptrické, sluneční, dětské, sportovní, lyžařské, ochranné, nerozbitné
  • Brýlové čočky - skleněné, plastové, tenčené, s antireflexní vrstvou a hydrofobní úpravou, jednoohniskové, bifokální, multifokální, na počítač, samozabarvovací, polarizační, barevné, dioptrické sluneční atd
  • Kontaktní čočky - jednodenní, s plánovanou výměnou, ke korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu, presbyopie, multifokální, barevné kontaktní čočky
  • Dalekohledy, objektivy
  • Lupy
  • Pomůcky pro slabozraké
  • Doplňkový sortiment - pouzdra na brýle i kontaktní čočky, šňůrky, utěrky, čistící spreje, čistící sady, okluzory, roztoky pro kontaktní čočky, kapky do očí atd.

Dodáváme výrobky všech renomovaných výrobců světových značek, zaručujících vysokou kvalitu svých produktů. Kromě širokého sortimentu nabízíme hlavně kvalitní a komplexní služby. Od komplexního vyšetření zraku odborným lékařem nebo optometristou až po zhotovení brýlí v nejkratším možném termínu a kvalitě.