Naše služby

Oční optika Zdeněk Trnka má dlouholetou tradici. Již desítky let nabízí své kvalitní služby v oboru oční optiky, optometrie a kontaktologie. Své mnoholeté zkušenosti zúročujeme téměř denně ve všech našich pobočkách. Kvalitní služby našich provozoven jsou zárukou nejen Vaší spokojenosti, ale také naší vizitkou. Své služby se snažíme neustále zlepšovat.

Nabízíme kompletní služby:

Zdá se Vám že už nevidíte tak dobře jako dřív? Jste unavení? Bolí Vás oči nebo máte časté bolesti hlavy? Přijďte se s námi poradit a nechat si vyšetřit zrak. Na našich nejmodernějších vyšetřovacích přístrojích můžeme odhalit skrytou vadu. Nechcete čekat až přijdete na řadu? U nás se můžete předem objednat. Stačí vyplnit náš kontaktní formulář. Ten můžete však využít také k objednání dalších služeb nebo jen na konzultaci s optikem.

Co vše můžete konzultovat s optikem?

  • brýlové obruby - materiál, tvar, zakřivení
  • typ brýlových skel - technické možnosti dle požadovaných dioptrií a vybrané obruby, výběr vhodného typu podle toho na jakou činnost budou skla využívána
  • optické pomůcky - lupy, pracovní ochranné nebo zvětšovací brýle, dalekohledy, speciální pomůcky pro slabozraké
  • sluneční brýle - na sport s dioptriemi ( speciální skla nebo s dioptr. Klipem)
  • brýle do auta,
  • lyžařské brýle
  • dětské brýle
  • vše co souvisí s kontaktními čočkami

A jaké služby nabízíme?

Již jsme zmínili vyšetření očí. U nás máte možnost nechat si vyšetřit zrak očním lékařem nebo si zrak nechat přeměřit naším optometristou. V případě naměření dioptrických hodnot obdržíte poukaz na brýle a podle výsledku s Vámi náš optik vybere ty nejvhodnější dioptrické brýle. Při výběru dioptrických brýlí není důležitá pouze obruba, ale také správný výběr nejvhodnějších dioptrických čoček, které Vám následně do vybraných obrub samozřejmě také zabrousíme. Na všechny brýle se vztahuje záruka. Nabízíme také veškerý servis, úpravy a opravy brýlí, čištění brýlí ulatrazvukem a další služby. Pokud budete chtít kontaktní čočky, naučíme Vás je aplikovat. Potřebujete poradit s výběrem slunečních či sportovních brýlí? Chcete se jen na něco zeptat? Ochotně Vám poradíme. Mezi naše služby samozřejmě patří také bezplatné konzultace.

E-shop jako elektronický katalog

Mezi další služby našich provozoven nyní zařazujeme také náš e-shop. U nás jej můžete využít I jako elektronický katalog a prohlédnout si modely dioptrických a slunečních brýlí, které máme v nabídce nebo si přečíst něco o značkách brýlí, kouknout se co aktuálně nabízíme nebo například jaké brýle nosí celebrity. Také můžete využít unikátní možnost objednání vybraných brýlí na některou z našich poboček, kde si je můžete v klidu vyzkoušet a teprve pak se rozhodnout zda koupíte či nikoliv.