Optika Rokycany

Optika Rokycany je naší mateřskou základnou. Byla otevřena jako první Oční optika Trnka v Rokycanech v roce 1990. Přestože výběr brýlí tehdy nebyl tak veliký, vstřícný a ochotný personál si získával čím dál tím větší klientelu. Postupem času se Optika Rokycany rozrostla o další pobočky v Plzni, Tachově a Praze. Dnes má Optika Rokycany největší výběr brýlí od těch nejlevnějších až po ty nejluxusnější designové brýle od světových návrhářů. Chcete brýle, které nikdo nemá? Líbí se Vám nějaké brýle, ale v jiné optice jste je nenašli? Navštivte naši Optiku Rokycany - co nemáme, umíme sehnat. U nás si zaručeně vyberete.

Péče o naše zákazníky.

Optika Rokycany má bezbariérový přístup. Nabízíme Vám veškeré služby od vyšetření očí až po zhotovení brýlí nebo aplikaci kontaktních čoček. Také záruční a pozáruční servis, včetně drobných oprav nebo bezplatné konzultace, jsou u nás samozřejmostí. A jaká je naše kompletní nabídka?

  • Vyšetření zraku lékařem nebo měření zraku optometristou.
  • Kompletní poradenství s výběrem dioptrických, slunečních, sportovních brýlí nebo kontaktních čoček včetně jejich aplikace.
  • Zhotovení brýlí a jejich úprava pro pohodlné nošení. Jejich záruční a pozáruční servis.
  • Velký výběr nejen brýlí, ale také dalekohledů, pomůcek pro slabozraké a doplňků jako jsou čistící hadříky, pouzdra, šňůrky, roztoky na kontaktní čočky a mnoho dalších.

  Máte-li nějaký dotaz ohledně našich služeb, neváhejte nás kontaktovat na našich telefonních číslech. Pokud se nám z nějakého důvodu nemůžete dovolat, napište nám email na optikarokycany@seznam.cz. Naší prioritou je Vaše spokojenost!

 


Zdeněk TRNKA - oční optika ROKYCANY


Zdeněk TRNKA - oční optika
Palackého 143 pěší zóna,
parkování v dosahu 50m
337 01 Rokycany

Telefon:    (+420) 371 722 567
Mobil: (+420)  773 034 222
Email: optikarokycany@seznam.cz

Provozní doba
Pondělí    8:00 - 17:30
Úterý 8:00 - 17:30
Středa 8:00 - 17:30
Čtvrtek 8:00 - 17:30
Pátek 8:00 - 17:30
Sobota Zavřeno
 

Potřebujete si vybrat brýle a nehodí se Vám jiný termín než sobota? Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si s námi schůzku na konkrétní sobotní čas. Budeme se snažit vyjít Vám vstříc!

 

Dotaz na službu

V případě, že se chcete objednat k jakékoliv konzultaci nebo vyšetření, uveďte do políčka Váš dotaz preferovaný čas objednání a my Vás budeme kontaktovat.


Pobočka:
Váš požadavek:
   
Vás dotaz:
   
Jméno a Příjmení:
Telefon:
E-mail: