Yuniku

Na míru vyrobené brýle, které v první řadě myslí na váš zrak - pro nejpřesnější vidění a s dokonale padnoucí obrubou

 

Jste jedineční. Vaše Yuniku.

Váš obličej je jedinečný, má svůj tvar, rysy a emoce. Vyjádřete sami sebe. Určete si svůj styl. A společně s Yuniku oslavte to, že jste naprosto jedineční.

 Proč si vybrat Yuniku?

Yuniku je japonský výraz, jehož význam je „jedinečný". Nese myšlenku dynamiky, intimismu.

Jedná se o první 3D brýle na světě, které v prvé řadě myslí na váš zrak a jsou vyrobené jen pro vás. Díky kombinaci technologie 3D skenování a pokročilých algoritmů jsou brýle Yuniku navrženy zcela podle vašeho obličeje a zraku.

Od zaměření na obruby k zaměření na zrak.

Od prvních brýlí vyrobených před více než 700 lety stále přetrvává jeden problém. Běžné brýle lze přizpůsobit jen do určité míry. Když se čočky a obruby navrhují samostatně, máme omezené možnosti výběru obrub, do nichž se dané čočky hodí. Vizuální preciznost závisí na zásobách, které má optik k dispozici skladem.

Díky revoluční 3D technologii jsou brýle Yuniku navrženy zcela podle potřeb vašeho zraku. Jakmile jsou čočky přesně umístěny vzhledem k vašim očím, vytvoří se okolo nich použitím 3D tisku obruba. Spojením čoček a obrub vytvořených na míru můžete zažít nepřekonatelnou preciznost optiky - bez kompromisu, pokud jde o styl či o to, jak vám brýle padnou.

Máte nějaké otázky? Obraťte se na nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo přijďte osobně na pobočku v Plzni, sady Pětatřicátníků 8. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.