ic! berlin

Autentické dioptrické a sluneční brýle se skutečnou tváří a osobností: klasické, trendy, cool a stylové, bláznivé a sexy, pro děti, muže, ženy i unisex, brýle pro jednotlivce a osobnosti.

ic! berlin je  značka, která vyrábí bezšroubové brýle ve vlastní továrně v srdci Berlína. Ručně dělané brýle ic! berlin jsou navrženy s vášní a vyrobeny s technickou dokonalostí za použití pouze vysoce kvalitních materiálů. Najdete je v luxusních a trendy optikách po celém světě, včetně našich poboček, distribuované vlastními  dodavateli.

" ... Něco vytvořit, něco vlastnit, něco co je větší než jen součet jednotlivých částí - ne jen něco vyplivnout z bezrukého, nemyslícího stroje, bez historie, ze vzdálených světů. Blízko, srozumitelně, na dotek. Vytvořeno ručně v naší vlastní dílně v Berlíně na Prenzlauer berg - vyrobeno lidmi." Ralph Anderl - zakladatel, majitel, manažer, designér, fotograf, frontman , guru, génius

 ic! berlin vyrábí celosvětově unikátní a patentované, bezšroubové, kovové a plastové sluneční brýle a dioptrické obruby ve vlastní továrně v Berlíně. Vzhledem k nadčasovému designu kombinují brýle ic! berlin nejnovější módu s maximálním komfortem nošení. Platí zde princip "méně je více"

V důsledku neustálých inovací představují  brýle ic! berlin lehkost, vynikající tvar a technickou dokonalost. Díky patentovanému systému clip - on, je možné brýle ic! berlin rozebrat a opět snadno poskládat. Každý kousek brýlí je vyráběn ručně s důrazem na detail. Jako prvořadý materiál je použita extrémně flexibilní ocel, která brýlím ic! berlin zajišťuje velkou odolnost. A právě používání pouze těch nejlepších materiálů, zaměstnávání nejschopnějších spolupracovníků a použití nejnovějších technologií představuje nejvyšší kvalitu brýlí ic! berlin.