Sluneční brýle

Sluneční brýle nejsou jen pro parádu. Sluneční brýle by měli především chránit náš zrak. Proto bychom na to měli pamatovat při jejich výběru.

V našich očních optikách máte možnost vybírat z velikého množství kvalitních slunečních brýlí světoznámých značek ve všech cenových kategoriích. Nabízíme širokou škálu modelů - od velikých moderních slunečních brýlí až po klasické kovové obruby, které se již vyrábí několik desítek let a přitom jsou stále moderní a žádané. A jaké sluneční brýle vybrat? Ty které Vám sluší, ve kterých se budete cítit dobře a které především ochrání Váš zrak. Důležitým kritériem pro výběr slunečních brýlí jsou kvalitní sluneční čočky. Ve slunečních brýlích jsou čočky zabarvené buď celoplošně nebo postupně. Mohou být i několikabarevné nebo také zrcadlové. Další variantou jsou čočky polarizační. Převážná část kolekcí slunečních brýlí nabízí také možnost osazení brýlí dioptrickými slunečními čočkami.

Proč polarizační brýle

Sluneční brýle

Popularita polarizačních čoček se stále zvyšuje a s ní roste i nabídka polarizačních brýlí . Tyto sluneční brýle nabízí jasnější vidění a nazanedbatelné potlačení odlesků. V naší nabídce najdete nepřeberné množství polarizačních brýlí především mezi značkami Ray Ban, Oakley, Polaroid a mnoho dalších. A jaké jsou jejich výhody? Brýle s polarizačním filtrem propouštějí jen pozitivní vertikální vlnění. To je důvod proč přes ně vidíte jasněji a s větším kontrastem. Přes polarizační brýle vidíte barvy přirozeněji. Polarizační brýle nabízí dokonalé optické pohodlí, snižují únavu očí a zvyšují Vaši koncentraci a bezpečnost. Polarizační sluneční brýle přináší komfort a výhody, které oceníte nejen při řízení automobilu, ale také při sportu a relaxaci.

Které sluneční brýle jsou ty pravé pro vás?

Sluneční brýle

Chtěli byste něco extra? Toužíte po luxusních slunečních brýlích? Pak můžete vybírat z naší nabídky designových kousků známých světových módních návrhářů jako jsou Christian Dior, Ralph Lauren, Bvlgari, Dolce&Gabbana, Giorgio Armani, Prada, Versace, Gucci, Hugo Boss, Max Mara, Tommy Hilfiger, Yves Saint Laurent, Marc Jacobs a mnoho dalších. Všechny tyto sluneční brýle dodáváme s příslušenstvím a certifikátem pravosti. To platí samozřejmě také o dalších značkových slunečních brýlích jako jsou sluneční brýle Carrera, Porsche design, Mercedes-Benz, Dunhill, Baldessarini, Jaguar, Tag Heuer a mnoho dalších. Za jejich originalitu ručíme!

Sluneční brýle

Upřednostňujete klasický vzhled, ale toužíte po dokonalé kombinaci materiálů? Pak si přijďte vybrat z ucelených kolekcí značek Eschenbach a Rodenstock. V naší nabídce najdete i cenově výhodné sluneční brýle. Pokud chcete ušetřit, přijďte si vybrat z ekonomických řad různých značek. Všechny námi nabízené sluneční brýle, od nejlevnějších až po ty nejluxusnější, spolehlivě ochrání Váš zrak před nežádoucím ultrafialovým slunečním zářením a splňují české i evropské normy pro běžné užívání, bez ohledu na cenu. Váš zrak je pro nás důležitý. Chtěli byste si své sluneční brýle vybrat v klidu? Potřebujete poradit, jaké sluneční brýle budou pro Vás ty nejvhodnější? Pak můžete využít náš kontaktní formulář a objednat se na konzultaci na některou z našich poboček.

 

Chcete mít představu, jaké sluneční brýle máme v nabídce, ještě před tím než se k nám rozjedete? Pak si prohlédněte sluneční brýle na našem e-shopu, který slouží zároveň jako elektronický katalog. Pokud si zde nějaké sluneční brýle vyberete, můžete si je nechat připravit na některou z našich poboček k nezávaznému vyzkoušení.