Ochranné brýle

Ochranné brýle

Zrak je velmi cenný. O svůj zrak bychom měli pečovat, chodit na pravidelné preventivní prohlídky a předcházet úrazům. Své oči jsme zvyklí chránit proti slunci. Ti z nás, kteří sportují, jsou zvyklí chránit svůj zrak také sportovními brýlemi. Existují ale některé druhy povolání, kde bychom při některých činnostech o svůj zrak také mohli přijít, nebo si oči poranit. Proto je velmi důležité dodržovat na pracovišti zásady bezpečnosti práce a u činností, které to vyžadují, používat ochranné brýle.

V dnešní době různých nařízení a opatření proti koronaviru jsou ochranné brýle velmi důležité a to nejen pro zdravotnický personál. Ochrana očí, stejně jako rukou a úst, může zpomalit šíření nákazy. Myslete na své zdraví, zůstaňte chráněni!

Rozdělení ochranných brýlí podle použití:

  • ochranné brýle proti nárazům - např. při broušení, obrábění, ale také kácení stromů a podobně
  • ochranné brýle proti chemickým rizikům - vodní, chemická rozpouštědla, agresivní chemikálie, plyny a jejich částice atd.
  • ochranné brýle optické - např. při sváření, pájení, proti UV parskům
  • ochranné brýle proti virovým nákazám - jako prevence nákazy Koronavirem

Na našich pobočkách jsme připraveni nabídnout Vám kompletní sortiment pro ochranu Vašeho zraku při práci i v tom nejnáročnějším prostředí. Ochranné brýle si můžete vyzkoušet a popřípadě objednat v celé řadě modifikací. Jedná se především o různá zabarvení ochranných bezpečnostních skel, varianty skel s UV filtrem a jiné modifikace. Pro náročnější prostředí jsou připraveny také ochranné štíty.

Jaké jsou možnosti ochrany zraku když nosíte dioptrické brýle?

  • ochranné brýle přes kontaktní čočky
  • takzvané brýle přes brýle
  • brýlový předvěs na dioptrické brýle
  • rámeček s dioptrickými zorníky vložený do ochranných brýlí
  • vložení dioptrických zorníků do ochranného rámečku.
  • zhotovení bezpečnostních dioptrických brýlí přímo "na míru"
Ochranné brýle

Sortiment ochranných brýlí nabízí mnoho moderních a stylových výrobků. Všechny ochranné brýle jsou navrženy tak, že chrání oči před mnoha nebezpečími a jsou k dispozici v mnoha typech povrchových úprav, skel a příslušenství. Vždy se snažíme o maximálně individuální přístup. Uvědomujeme si důležitost volby vhodného ochranného prostředku pro Vaše oči. Při opakovaných objednávkách máte výhodu, že nalezené ideální řešení při první návštěvě je možné úspěšně aplikovat znovu.

 

Vybíráte ochranné brýle poprvé? Nebo nejste úplně spokojeni s Vašimi stávajícími ochrannými brýlemi a potřebujete nové? Zastavte se na některé z našich poboček. My Vám s výběrem těch nejvhodnějších ochranných brýlí rádi pomůžeme. Můžete také využít náš kontaktní formulář a objednat se na kteroukoliv z našich poboček k brýlovému poradenství.