Dioptrické sluneční brýle

Nosíte dioptrické brýle a řešíte v létě otázku jak svůj zrak chránit před slunce? Nabízí se několik možností jak dioptrické a sluneční brýle zkombinovat. Můžete si na léto pořídit kontaktní čočky a sluneční brýle nosit přes ně. Nebo si můžete do svých dioptrických brýlí nechat zabrousit samozabarvovací čočky. Další možností je také přídavný klip na Vaše dioptrické brýle. Toužíte po designových slunečních brýlích světových značek? Nechcete nosit kontaktní čočky, ale přesto chcete dobře vidět? Pak jsou právě pro Vás řešením dioptrické sluneční brýle.

Sluneční brýle s dioptriemi

Dioptrické sluneční brýle

Dioptrické sluneční brýle jsou také vítanou alternativou při některých volnočasových a sportovních aktivitách, kdy kontaktní čočky nebo sluneční klipy nejsou vhodným řešením. Téměř do všech slunečních brýlí, které máme v nabídce, lze zabrousit tmavé dioptrické čočky. Pokud zvolíte stejnou barvu čoček, jaká ve slunečních brýlích původně byla, ani nebude poznat, že jste je vyměnili za dioptrické. Výhodou výměny dioptrických slunečních čoček do stávajících slunečních brýlí není jen lepší vidění bez kontaktních čoček. Je to také výhoda volby, neboť sluneční dioptrické čočky mají mnoho variant.

Možnosti výběru dioptrických slunečních čoček:

  • dioptrické sluneční čočky plastové nebo minerální
  • dioptrické sluneční čočky celoplošně zbarvené nebo gradálně zbarvené
  • samozabarvovací dioptrické čočky
  • polarizační dioptrické sluneční čočky
  • dioptrické sluneční čočky s antireflexní vrstvou a dalšími povrchovými úpravami
  • dioptrické sluneční čočky multifokální
Dioptrické sluneční brýle

Dioptrické sluneční čočky nemusí být nutně zabroušeny jen do slunečních brýlí. I z dioptrických obrub a vhodně zvolených barevných dioptrických čoček lze udělat sluneční dioptrické brýle. Samozřejmostí takto vyrobených dioptrických slunečních brýlí je 100% UV filtr. Sluneční brýle by měly být co nejméně prohnuté. Do některých typů prohnutých brýlí je možné zabrousit sluneční dioptrické čočky s vyšším zakřivením díky správným individuálním parametrům. Pokud se rozhodnete pro pořízení dioptrických slunečních brýlí, měli byste obruby nebo sluneční brýle a dioptrické sluneční čočky nakupovat zároveň a to výhradně v oční optice. Jen tak Vám můžeme zaručít, že budete s výsledkem spokojeni.

Rozhodli jste se pro dioptrické sluneční brýle a chtěli byste poradit s jejich výběrem? Pak neváhejte použít náš kontaktní formulář a objednejte se na některou z našich poboček k brýlovému poradenství. Chtěli byste vidět naši nabídku dioptrických a slunečních brýlí než se k nám rozjedete? Pak se můžete podívat do našeho e-shopu, který zároveň slouží jako elektronický katalog. Zde máte unikátní možnost nechat si připravit Vámi vybrané brýle na některou z našich poboček k nezávaznému vyzkoušení.