Dioptrické brýle

V našich očních optikách najdete nepřeberné množství dioptrických brýlí ve všech cenových relacích. Od cenově výhodných obrub a brýlí na předpis až po ty nejluxusnější dioptrické brýle světoznámých značek a designových kousků módních návrhářů.

Nechali jste si vyšetřit zrak a chcete nové dioptrické brýle?

Dioptrické brýle

My Vám v našich optikách ochotně poradíme. Při výběru dioptrických brýlí je třeba vzít v potaz několik aspektů, jako třeba jestli jsou to dioptrické brýle na dálku, dioptrické brýle na čtení nebo multifokální dioptrické brýle. Dále pak kolik máte dioptrií, jestli budete nosit brýle celodenně nebo jen příležitostně, jestli pracujete u počítače, jestli sportujete a podobně. Chcete si své dioptrické brýle vybrat v klidu? Chcete mít na výběr dostatek času? Nebo se jen potřebujete poradit, které dioptrické brýle budou pro Vás nejvhodnější? Pak můžete využít náš kontaktní formulář a objednat se na konzultaci na některou z našich poboček.

Které dioptrické brýle jsou pro Vás ty pravé?

Dioptrické brýle

V naší nabídce najdete nejrůznější dioptrické brýle od těch na předpis až po ty nejluxusnější designové brýle světových módních návrhářů jako je Christian Dior, Ralph Lauren, Bvlgari, Dolce&Gabbana, Giorgio Armani, Prada, Versace, Gucci, Hugo Boss, Max Mara, Tommy Hilfiger, Yves Saint Laurent, Marc Jacobs a další. Všechny tyto dioptrické brýle jsou dodávány s příslušenstvím a certifikátem pravosti. To samozřejmě platí i o dalších značkových brýlích jako jsou dioptrické brýle Ray-Ban, Oakley, Carrera, Porsche design, Mercedes-Benz, Dunhill, Baldessarini, Jaguar, Tag Heuer a další. Za jejich originalitu ručíme!

Zajímá Vás kombinace dokonalých materiálů a klasický vzhled? Přijďte si vybrat z ucelených kolekcí značek Eschenbach a Rodenstock.

I cenově výhodné obruby a brýle na předpis máme v nabídce. Pokud chcete ušetřit, přijďte si vybrat z ekonomických řad různých značek. V našich optikách zhotovujeme i brýle zcela hrazené zdravotními pojišťovnami.

Chcete mít představu o naší nabídce než se k nám rozjedete? Pak máte možnost prohlédnout si dioptrické brýle na našem e-shopu, který slouží zároveň jako elektronický katalog. Pokud se Vám zde nějaké dioptrické brýle líbí, můžete si je nechat připravit na některou z našich poboček k nezávaznému vyzkoušení.

Myslíme na děti a juniory!

Dioptrické brýle

Dětem je věnována speciální péče. Uvědomujeme si, jak je důležité, aby se dětem brýle nejen líbily, ale hlavně, aby jim dokonale padly. Pouze brýle, které si vyberou a které budou pohodlné bude Vaše dítě opravdu nosit. Neměli bychom opomenout ani bezpečnost dětí. Proto máme v nabídce také takzvané nerozbitné brýle. Pro naše nejmenší jsou tu brýle z měkké pryže Color-optik, které jsou vhodné pro děri od narození až po sportující školáky. Chcete pro své dítě značkové designové brýle? Pak můžete vybírat dioptrické brýle Roxy, Quiksilver, Ray-Ban, Converse, Esprit nebo třeba Hannah Montana či Čtyřlístek.

 

Nabídka dioptrických brýlí v našich optikách je opravdu široká. U nás naleznete vše. Od výrazných plastových obrub po jemné nenápadné vrtané brýle bez očnic. Stačí se jen zastavit.