Brýle a čočky pro Vás

Brýle by měli padnout jako ulité a nezáleží na tom, jestli jsou to brýle dioptrické nebo sluneční, pro řidiče nebo pro děti, na sport nebo do kanceláře. Každý má své individuální potřeby, jiné požadavky a jiný vkus. Toho všeho jsme si dobře vědomi a právě proto je naše nabídka brýlí a kontaktních čoček tak rozmanitá. V naší Oční optice Trnka si zaručeně vyberete ty pravé brýle a čočky pro Vaše oči.

Plastové versus kovové

Plastové versus kovové

Brýlové obruby i sluneční brýle máme v nabídce jak z plastových, kovových tak i z přírodních materiálů jako je dřevo, želvovina nebo rohovina. Pokud zvolíte dřevěné brýle nebo brýle z želvoviny či rohoviny, nejen že neriskujete žádnou alergickou reakci, ale také máte záruku, že Vaše brýle budou jedinečné. Co kus to originál. Antialergické materiály však najdete i u brýlí kovových. Jde především o titanové brýle a brýle z titanflexu, který je navíc velmi pružný a má tvarovou paměť. Neměli bychom opomenout ani brýle plastové. Mezi ně patří i takzvané nerozbitné brýle z grilamidu, který je odolný a extrémně pružný. Právě pro jeho vlastnosti je nejvhodnějším materiálem u sportovních brýlí a hlavně u dětských brýlí.

Dětské brýle jsou kapitolou sami pro sebe

Dětské brýle

U dětí jsou správně zvolené brýle s ohledem na jejich bezpečnost velmi důležité. Velký důraz je však kladen i na design a pohodlí. Pokud se dětem zvolené brýle líbí, máte záruku, že je z nosu nesundají.

 

Které brýle Vám opravdu padnou?

  • Vyberte ten správný tvar. Pro každého se hodí jiný.
  • Vyzdvihněte Vaši osobnost. Brýle toho o Vás mohou prozradit hodně.
  • Víte, která barva je pro Vás ta pravá?
  • Pokud vybíráte dioptrické brýle, nechte si přeměřit zrak.
  • Důležitý je také Váš rozpočet.

Dáváte přednost kontaktním čočkám?

Kontaktní čočky můžete nosit samostatně nebo je střídat s dioptrickými brýlemi. Někdo nosí brýle a čočky si bere pouze při sportu nebo zvláštních příležitostech. Jiný zas nosí výhradně kontaktní čočky a brýle používá jen ve vyjímečných případech. Pokud máte předepsány dioptrie na dálku i na blízko, můžete také na dálku používat kontaktní čočky a přes ně brýle na čtení s odpovídajícím dioptrickým přídavkem na blízko. Je spousta možností jak kombinovat kontaktní čočky a brýle.

Neváhejte se objednat!

Chcete-li mít dostatek času a prostoru na výběr těch pravých brýlí a čoček pro Vás nebo Vaše blízké, využijte náš kontaktní formulář a zaškrtněte políčko "brýlové poradenství" Objednat se můžete na kteroukoliv z našich poboček. Náš optik se Vám bude plně věnovat. Vše Vám ochotně vysvětlí a poradí s výběrem těch pravých brýlí.